GALAXXY FOOD s.r.o. | ICO: 27088791, Zapsáno v obchodním rejstríku, vedeného Mestským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95403

Předního dodavatele čerstvého masa nejvyšší kvality. Po několika letech působení na českém trhu, se stala Galaxxy hlavním hráčem na poli maloobchodu i velkoobchodu s čerstvým masem a orientálními specialitami. V našich moderních prodejnách najdete také vše, co potřebujete k přípravě typických orientálních jídel. Od výborného, čerstvého masa počínaje přes orientální koření a polotovary až ke speciálnímu originálnímu nádobí.

 

V našem sortimentu najdete koření jak pro středozemní kuchyni tak i pro indickou nebo pákistánskou, dále sterilovanou zeleninu (zakvašovaná) nebo mraženou (bamija, zelené boby), olivy všeho druhu, luštěniny, rýži Basmati té nejvyšší kvality, turecké sladkosti (Lokum) i arabskou/tureckou Halawu, směsi oříšků, pravou arabskou kávu s kardamomem, různá chlazená těsta na sladkou i slanou kuchyni, párky, salámy, sýry, v mrazících boxech Vám rádi nabídneme hovězí či kuřecí hamburgery nebo masové a špenátové taštičky, které stačí jen osmažit nebo upéct.

 

Na své si u nás přijde jak zastánce masových pokrmů, tak i vegetarián. Pro ty, kteří na své dovolené okusili arabské speciality a rádi by si doma některou připravili, jsme na našich webových stránkách vybrali ty nejznámější recepty, podle kterých bude příprava chutného pokrmu hračkou.

 

Copyright Galaxxy Food 2018 - 2019, All rights reserved | Website by UniStudio