Nabídka

Čerstvé maso

V naší nabídce masa najdete vše, co potřebujete k vytvoření dokonalého jídla. Nejlepší kusy čerstvého hovězího, jehněčího, kuřecího a telecího masa jsou připraveny právě pro Vás. Naši odborní pracovníci Vám pomohou vybrat speciality z široké nabídky masných výrobků dle Vašich požadavků a představ. To nejlepší pro Vás, Vaši rodinu či přátele naleznete na Galaxxy Food!!!

Orientální sladkosti

Pokud máte rádi tradiční baklavu a orientální pečivo s lahodnou chutí, naše sladkosti jsou volbou pro Vás. Nabízíme fantastické kolekce s oblíbenými pistáciemi, ořechy, mandlemi a medem.Vše ručně připravené a pečené do zlatova.

Exotické koření

Nabízíme nepřeberný výběr orientálního koření a bylinek z celého světa. Nejvyšší kvalita je samozřejmostí.

Olivový olej

Široká nabídka kvalitních olivových olejů od extra panenského, přes light oleje až k stále oblíbenějším olejům ochuceným.

Rýže & luštěniny

Nabízíme nejlepší odrůdy rýže, jako je rýže Basmati ( hnědá,bílá), dovážené z Blízkého východu a Indie.

Orientální speciality

Máme v nabidce širokou paletu nakládané zeleniny, hlavně neobvyklých druhů. Ať už hledáte cizrnu, plněné vinné listy, tuřín, lilek, speciální olivy….U nás naleznete vše, co bude vyhovovat Vašim představám. Vyzkoušejte naše vynikající tahini omáčky či hummus.

Káva a čaj

Nabízíme kompletní řadu vysoce kvalitní kávy a čaje. Máme čerstvou praženou kávu, rozmanitý výběr dalších pečlivě kontrolovaných druhů kávy a čaje z celého světa.

Datle

V našich obchodech si můžete koupit nejlepší a nejkvalitnější druhy dovážené z Blízkého východu a Afriky.

Orientální keramika a nádobí

Prodáváme nádhernou, ručně zdobenou keramiku a nádobí z oblasti severní Afriky (Tunis, Egypt, Maroko),která okouzluje zákazniky po celém světě již po tisíciletí.

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho obchodu v Praze

Největší orientální sortiment v Praze

V našich obchodech najdete více než 1001 chuť z celého světa.
0
Produkty

Copyright Galaxxy Food 2018 - 2019, All rights reserved | Website by UniStudio